Termal Mest Termal Çorap

210,00

Ürün Bilgisi

Termal Mest Termal Çorap

Türkiye’de kendi üretim parkurumuzda Termal Mest markası ile imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünümüz gerek mest olarak kullanıma uygunluğu, gerek termal özelliği ile çok düşük sıcaklıklarda dahi ayağı sıcak tutması sebebi ile yaygın olarak kullanılmaktadır.

Termal mest sağladığı rahatlık ve kolay kullanımı sebebi geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir; ofis ortamında çalışanlar, açık alanda çalışanlar, ev hanımları gibi soğuk ve sudan korunmak isteyen tüm kullanıcılara hitap etmektedir.

Termal Mest özel yapısı sebebi ile kesinlikle su geçirmez, termal ve elastik yapısı ile ayağı ve bileği sararak kas ve eklem ağrılarını engeller.

-30 dereceye kadar sıcak tutar, kullanılan kumaş elastik olması sebebiyle çorap gibi ayağı sarmalar. Her türlü ayakkabı ile giyilir.

Ürünün ham maddesinden kaynaklanan koku rahatsızlık veriyor ise 30 derece ılık suda yıkandığında koku tamamen gider. İnce pamuklu çorap giyilmesi tavsiye edilir. Makine ve elde ılık su ile yıkanabilir.

3mm Neopren kumaştan üretilmiştir. Üründeki her bir parça önce yapıştırılıp sonra dikilmiştir. Su geçirmez, termal özelliği sayesinde vücut ısısını korur.

Neopren Nedir?

Atmosfer şartlarına, sıvı ve gaz halindeki petrol ürünlerine, ozona, suya ve tuzlu suya dayanıklı olan bu kumaşlar -20 derece, +120 derece sıcaklığa dayanıklıdır. 3mm’ ye kadar kalınlıkta üretilebilen bu kumaşlar, esnek bir yapıya sahip olup hareket kolaylığı ve rahatlatıcı ısınma sağlar. Su ve rüzgar geçirmeyen bu kumaşlar rüzgar sörfü elbisesi, dalgıç kıyafeti, balıkçı kıyafeti vb. alanlarda kullanılır.

* Kar, yağmur, güneş ve muhtelif hava şartlarına dayanıklı,

* Muhtelif yağlara ve kimyasal sıvılara karşı dayanıklı,

* Geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilme,

* Mükemmel fiziksel dayanıklılık,

* Diğer hidrokarbon türevi lastiklere göre daha iyi yanma ve ısınma direnci.

Müşteri Yorumları

0 Yorum
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Clear filters

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Termal Mest Termal Çorap” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir