Mil-Tec Buff Bandana Asker Bandana Asker Buff Dijital Desenli

Ürün Bilgisi

Mil-Tec Buff Bandana Asker Bandana Asker Buff Dijital Desenli

* Her türlü faaliyetinizde sıcaktan koruyacak en ideal kumaştan üretilmiştir.

* Dikişsiz dokumaya sahip mikrofiber bir kumaştır.

* Yumuşak dokusu, hafifliği ve çok elastik yapısıyla hiç bir zaman yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

* İçindeki Sanitized aktif gümüş iyonları sayesinde koku yapmaz ve anti-bakteriyel dir.

* Kumaş sorunsuz bir şekilde tek parçadan üretilmiştir.

 

Malzeme: % 100 polyester

Model: Multi Function Headgear At-Digital

 

Kullanım Şekilleri:

Yüz siperi, başörtüsü, kafa bandı veya sadece bir fular olarak ve bir çok şekilde kullanabilirsiniz.

Buff Bandana Özellikleri:

Buff bandana çok fonksiyonlu özelliği ile diğer aksesuar ürünlerinden ayrılıyor. Farklı kullanım alanları olan Buff ürünleri, performans odaklı tasarlanıyor. Yüksek koruma, rahatlık, aktiviteler esnasında yardımcılık ve tarz vadeden tasarımlar, hem kadın hem erkek hem de çocuklar tarafından kullanılabiliyor. İspanyolca atkı anlamına gelen bufanda kelimesinden adını alan marka, outdoor aktivitelerde kullanılmak için hazırlanıyor. Hem aksesuar hem de giysi olarak sınıflandırılan tasarımlar, 1991 yılından bu yana tüm dünyada rağbet görüyor. İspanya’nın Katalan bölgelerinde yapılan bir motosiklet gezisi sırasında kullanıcının ihtiyaç duyduğu bir ürünü keşfetmesi ile tasarlanan bandanalar, öncelikle rüzgar ve soğuktan korunma için tasarlansa da sonraları çok fonksiyonlu bir ürüne dönüşüyor. Mikrofiber, kesintisiz, tübüler bir parça olan Buff bandanalar, spor fenomeni olarak anılıyor. Hem soğuktan hem de çöl sıcaklarından koruyan ürünler, günümüzde 70’den fazla ülkede sporcuların tercihi oluyor. Dağcılar, dalgıçlar, kayakçılar, bisikletçiler, futbolcular, motosikletçiler, atletler tasarımların kullanıcıları arasında yer alıyor. Efsane kayakçı Jim Lee, bisiklet şampiyonu Laurent Brochard, Ronaldo, Ewan MacGregor, Charley Boorman ve Sally Edwards Buff kullanıcıları arasındaki ünlüleri oluşturuyor.

Buff bandanalar boyunluk olarak kullanılabildiği gibi saç bandı, bileklik, toka, eşarp, maske olarak da şekil alabiliyor. Dikiş veya eklenti gerektirmeden yalnızca kıvrılarak şekil verilen ürün, döndürülüp başa geçirilerek istenen şekli saniyeler içinde alıyor. 12 farklı giyim yöntemi arasında en çok kullanılanlar, atkı, şapka, fular, balaklava, güneş-rüzgar ya da toz maskesi, korsan bandana, baş örtüsü, alın bandı ve bere oluyor. Buff bandana modelleri yetişkin ve çocuk ürünleri olarak ayrılıyor. Mevsimlere göre çeşitlenen tasarımların polardan yapılan kış bandanaları da ince kumaştan yazlık çeşitleri de bulunuyor. Rengarenk bandanalar eğlenceli desenlerle veya ikonlarla süslenebiliyor. Standart bedende sunulan ürünler, her vücuda uyması nedeniyle hediye olarak da seçilebiliyor. Kullanıcıların zevkine, ihtiyacına ve kombinlerine göre farklı seçenekleri tercih edebileceği ürünler arasında gotik tasarımlar, rengarenk eğlenceli modeller, sade çeşitler yer alıyor. Regular ve slim fit gibi kesim farklılıkları ürünler arasında görülebiliyor. Kullanıcıların seçimlerini yaparken modellerin desenlerine, kesimlerine, yetişkin veya çocuk ürünü olup olmadığına, ihtiyaç halinde, UV koruma özelliğine, mevsimsel uygunluğa bakmaları önem arz ediyor.

Buff bandana fiyatları ürünleri özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Bandananın imal edildiği ham maddenin maliyeti, kumaş türü, varsa aksesuarı, deseni, baskı çeşidi, mevsimsel özellikleri ürün fiyatını direkt etkiliyor. UV korumalı veya kışlık kalın kumaştan olan ürünleri fiyatları birbirinden farklı oluyor. Sıradan bandanalarla fiyat kıyası yapılırken markaların kalitesine, sunduğu ek özelliklere, model ayrıcalıklarına dikkat edilmesi öneriliyor. Marka tarihi itibarıyla sıradan bir bandana yerine bir yaşam tarzı satın alınmasını vadediyor. Motosiklet kültüründen doğan ve sporla barışık olanların aidiyet hissettiği Buff ailesi fiyatları ile göreceli olarak yüksek görülse de kalitesi ile paranızın karşılığını veriyor. Kaliteli materyalleri, dayanıklı özelliği ve şıklığı ile kalite dengesini karşılayan tasarımlar, on yıllardır dünyanın en gözde aksesuarlarını piyasaya süren Buff markasının özenini taşıyor.

Siz de Buff bandana modelleri arasından dilediğiniz ürünü alarak dolabınıza sportif, şık ve kullanışlı aksesuarlar alabilirsiniz. Adeta yeni bir yaşam tarzı sunan ve vazgeçilmeziniz olacak bandanalar ile sporda, günlük hayatta rahatlığı keşfederken şıklıktan da ödün vermeyeceksiniz. Rengarenk ürünler arasından birden çok seçeneği dolabınıza taşıyarak şık kombinlere farklı aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Soğuk günlerde atkı, sıcaklarda şapka, spor esnasında toka olarak kullanabileceğiniz işlevsel tasarımlardan arkadaş ve dostlarınıza da hediyeler seçebilir, onlara memnun olacakları çok kullanışlı bir giyim ürünü armağan edebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

0 Yorum
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Clear filters

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mil-Tec Buff Bandana Asker Bandana Asker Buff Dijital Desenli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir