Markamızın logosundaki yuvarlak ifade askerlin gözetiminden almaktadır. Firmamızın kurulma amacı müşterilerimize en doğru hizmeti en doğru şekilde vermek ve müşterilerimize ışık tutmaktır.

     Markamızın temelleri Alanya ilinde atılmıştır. Fakat çok kısa zamanda “Mrc Tactical Askeri Giyim” ismi tüm Türkiye tarafından bilinir hale gelmiştir. Bunun temel sebebi müşterilerimizin ihtiyaçlarını araştırıp, en kısa zamanda ve en iyi şekilde bunlara cevap verebilmemiz olmuştur.

Kendi özel üretim ürünlerimizin yanısıra, sektörlerinde markalaşmış ve kaliteli hizmet anlayışlarıyla kendilerini ispatlamış değerli iş ortaklarımızın ürünlerinide tek çatı altında toplayarak müşterilerimize uygun fiyat ve kalite seçeneklerini sunmaktayız. Hem yerli hem ithal markalarla ürün yelpazemizi her geçen gün artırarak müşterilerimize daha fazla olanak sağlamayı hedeflemekteyiz. Bunun yanısıra yalnızca e-ticaret olarak değil mağazalarımızda da fiziki satış yapılmaktadır.

     Halihazırda gelişmekte olan ve bizim sektörümüzde Markamızın lider olarak yürüttüğü e-ticaret sistemiyle birlikte maalesef dolandırıcılık, müşteriyi aldatma gibi insanlığa yakışmayan hastalıklar nüks etmeye başlamıştır. Bunların önüne geçebilmek üzere daha fazla çalışarak sektörümüzdeki tüm müşterilere ulaşarak, doğru ve güvenilir hizmeti sunmaya devam edeceğiz.